ende

Galeria

Zdjęcie zrobiono 03.10.2010r.

Po kilku latach stania w garażu nasz M151 A2 w końcu trafił na warsztat, tak aby przywrócić mu stan  identyczny w jakim opuszczał z linii produkcyjnej w USA  w latach 70.
W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które przedstawiają cały proces rekonstrukcji oraz stan faktyczny w jakim znajduje się MUTT w dniu dzisiejszym.

 

Zdjęcia zrobiono 06.05 2013

Proces demontażu z uwzględnieniem wszystkich detali

Wszystkie części zostały starannie zdemontowane i oznaczone numerem tak aby po oczyszczeniu i ocynkowaniu trafiły we właściwe miejsce.

Zdjęcia zrobiono 06.05.2013

Demontaż silnika

Kolejny punkt to demontaż silnika tak aby z rama trafiła do piaskowania.

Zdjęcie zrobiono 08.01.2014

Rama

W końcu auto trafiło na specjalną ramę tak aby łatwiej demontować to wszystko co będzie przeszkadzać przy dalszych pracach (piaskowaniu). Ramę wykonaliśmy z pomocą Taty Pawła. Jest naprawdę super!!! Myślę że uda się ją wykorzystać przy następnych projektach.

 

Piaskowanie

Po długiej przerwie zwiększyliśmy intensywność w zakresie remontu naszego MUTT'a . Aktualnie dostarczyliśmy do piaskowania w celu dalszego przekazania do napraw blacharskich. Po kilku godzinach pracy zapakowaliśmy na holownik Jacka Turbiaka za co bardzo mu dziękujemy. Jesteś Wielki za szybką pomoc w transporcie auta do Poznania. Bardzo Ci dziękujemy.

POZNAŃ CD..

 Zgodnie z planem działamy dalej! Jest ciężko ale wysiłek się opłaci. Ztygodnia na tydzień widać postępy i efekt finalny. Aktualnie pod młotek poszła cała karoseria. Ponizej trochę fotek z tego etapu działań. Miłego oglądania. 

Poznań cd..

W końcu zakończyliśmy etap naprawy elementów blacharskich. Całość trafiła na dalszy etap prac, zabezpieczenie karoserii i malowanie.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia.

Nadszedł czas na wybór koloru nadwozia, zdecydowaliśmy się na zieleń widoczną poniżej, teraz może być już tylko lepiej.
Dla zaostrzenia apetytu na więcej, dodajemy kilka fotek jednego z wielu odrestaurowanych MUTT'ów, należącego do właściciela warsztatu w którym wykonywane są prace nad naszym pojazdem. Zapraszamy!
Proces konserwacji zaczęty …
Wreszcie dotarły do nas nowe części, które przez wiele lat czekały na to aby znaleźć swoje miejsce w naszym pojeździe, kolejna porcja zdjęć, w tym również elementów które przeszły proces piaskowania.
poleć znajomemu
Wyślij informację o naszej stronie do Znajomego

LOKTECH
UL. WITOSA 7
87-800 WŁOCŁAWEK
POLSKA

Tel. + 48 726 000 111
Tel./Fax: + 48 54 413 10 10GODZINY PRACY:

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 10-18
SOBOTA: 10-14

wypełnij formularz